FETHİYE

فتحیه

بندر فتحیه یکی از بنادر زیبای ترکیه بوده و جهت جذب توریست در زیباسازی و ایجاد مکانهای تفریحی نظیرگشت دریای با کشتی، محلهای غواصی، کافه های کنار اسکله و دریا ، پلاژهای اصلاح شده با شنهای طلایی و مراکز ورزشی و کارتینگ لحظات بیاد ماندنی برای مسافران ایجاد میکند.

·         در جنوب شرقی فتحیه ساحل زیبای دیگری وجود دارد که قبلا مستقل بوده و الی دنیز به انگلیسی (olideniz) نام دارد که در سال 2014 در اختیار شهرداری فتحیه قرارگرفت که محل بر گذاری فستیوال جهانی ورزشهای هوایی وهواپیماهای آکروباسی می باشدو در اواخر مهر ماه هر سال هزاران خلبان از سراسر جهان برای تماشای و شرکت در این فستیوال به هتلهای فتحیه و ساحل الی دنیزسرازیر میشوند.

فعالیت های ساحلی از جمله شنا، lounging چتر طنابی با قایق، پاراگلایدر، سفر کشتی و غیره در الی دنیز و مرداب آبی "بلو لاگون" دارای بهنرین کیفیت در فصل تابستان است. درجه حرارت آب بسیار گرم است

اغلب فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ ترکیه در این شهرفعال میباشند مانند السی واکی کی، کوتون،و...

مرداب آبی The Blue Lagoon- (شاید معروف ترین در ترکیه) منطقه ساحلی واقع در اولودنیز در جنوب فتحیه می باشد، با تالابی بسیار زیبا که توسط نوار شنهای طلایی از دریا و قسمتهای دیگر جدا شده است

حدود 30 دقیقه توسط تاکسی از فتحیه فاصله دارد.

ساکلی کنت Saklikent ییلاغی با زمین شناسی خیره کننده واقع در شبه جزیره تکه (بین فتحیه و آنتالیا)، در حدود ۴۰ کیلومتری جنوب شرقی فتحیه می باشد.

این یک محل عالی برای کشف تنگه که کمی بالاتر است، وبرای برخی از مسافرین که قایق سواری در رودخانه وحشی clambering و خیس شدن را دوست دارن آماده است!

خرابه لیکیا - واقع در جزایر بیرونی،روستای کایا کوی Kayaköy ، این خرابه های تاریخچه یونانی سال ۱۹۲۳ هستند. برخی از ویژگی های سازه های خوب حفظ شده، از جمله یک کلیسا.

دره پروانه Butterfly Valley و Kabak - دو دره جدا از مرز ساحل دریا در جنوب فتحیه که هر دو از ویژگی های آبشار و انواع پروانه در دره زیبا و بهشتی است.

 

 

News
Weather
 
  Fethiye

 

Antalya
Visitor
  webariza sayac
Online :  1
Today :  10
Total Person :  49309
 
 

Copyright (c) 2006  NCT Construction

TURKEY
GSM: +90 533 513 80 81